Periyodik Ofis Temizliği

Periyodik Ofis Temizliği

İstatistiklere göre, ortalama bir birey , işle ilgili faaliyetlerde bulunmak için yaklaşık 8,9 saat harcıyor . Bu süre, çoğunlukla ofiste harcanmaktadır. Ayrıca, bir ofisteki temizlik, alanda yapılan çeşitli çalışmalar ile belirtildiği gibi, çalışanların verimliliği üzerinde hemen bir etkiye sahiptir.

Periyodik Ofis Temizliği ile Hassas ve allerjik bünyeli kişilerin ortam havalandırması ve temizliği sürekli olmalı, ev, ofis, okul ve iş yerleri dezenfekte yapılmalıdır. Bu hizmetleri periyodik olarak almanız temizliğin kalitesi ve ekonomikliği yönünden avantajınıza olacaktır. Her türlü ortamda meydana gelebilecek Haşere, Fare ilaçlamaları sonrası yada hijyen gerektiren durumlarda dezenfeksiyon uygulanır. Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz WHO (Dünya Sağlık Örgütü) standartları yönetmeliğine uygun olan firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir.

Temizlikte sadece su ve kimyasal kullanımı kir ve mikropları ortadan kaldırmaya yetmediği gibi bazı durumlarda bu kir ve mikroplar ortama yayılabilir. Dezenfeksiyonlu temizlik, ev, ofis ve iş yerleri kapsamında aynı gibi görülse de yüzey farklılığı açısından uygulamada bazı farklar vardır. Bununla beraber banyo hijyeni, kapı kolları, mutfak tezgahı gibi yüzeyler aynı şekilde dezenfekte edilir.