Periyodik Ev Temizliği

Periyodik Ev Temizliği

Periyodik Ev Temizliğinde Çoğu insan evlerinin zarif görünmesini istemektedir, ancak bu konuya gelince, çoğumuz sadece ev temizliğini sevmiyoruz . Aslında, birlikte yaşayan çiftlerin neredeyse yarısı (% 47) temizlik işini kimin yapması gerektiğini tartışıyor. Konutunuzu düzgün bir şekilde temizlemek için zaman bulmak da bir sorun olabilir.

Periyodik Ev Temizliği Hassas ve allerjik bünyeli kişilerin ortam havalandırması ve temizliği sürekli olmalı, ev, ofis, okul ve iş yerleri dezenfekte yapılmalıdır. Bu hizmetleri periyodik olarak almanız temizliğin kalitesi ve ekonomikliği yönünden avantajınıza olacaktır. Her türlü ortamda meydana gelebilecek Haşere, Fare ilaçlamaları sonrası yada hijyen gerektiren durumlarda dezenfeksiyon uygulanır. Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz WHO (Dünya Sağlık Örgütü) standartları yönetmeliğine uygun olan firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir.

Temizlikte sadece su ve kimyasal kullanımı kir ve mikropları ortadan kaldırmaya yetmediği gibi bazı durumlarda bu kir ve mikroplar ortama yayılabilir. Dezenfeksiyonlu temizlik, ev, ofis ve iş yerleri kapsamında aynı gibi görülse de yüzey farklılığı açısından uygulamada bazı farklar vardır. Bununla beraber banyo hijyeni, kapı kolları, mutfak tezgahı gibi yüzeyler aynı şekilde dezenfekte edilir.