Dış Cephe Cam Temizliği Ankara

Dış Cephe Cam Temizliği  Ankara

Dış Cephe Cam Temizliği Ankara  ile öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir.Işıltı cam temizliği firması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan cam silimi, dış cephe temizliği ve dış cephe yıkama işlerinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Camcı personellerimiz A tipi iş güvenliği sertifikasına sahip olup yüksekte çalışma eğitimleri almışlardır. Dış cephe vinçlerimizin tüm bakım ve güvenlik sertifikaları, operatör belgeleri, iş öncesi teklif ve sözleşmesi ile tarafınıza gönderilebilir. Temizlik personellerimiz tüm iş güvenliklerini almış olup bir çoğu bünyemizde uzun yıllardan beri görev yaparak hayli tecrübe kazanmıştır. İş öncesi keşiflerinde firmamız bilir kişileri, gerekli çalışma bilgisini camcı belgeleriyle beraber tarafınıza verirken kurulacak donanımdan da bahsedecektir.

Dış cephe temizliğinde cam yüzey ve dış cephe zemini için ayrı kimyasallar kullanılmalıdır. Bizler kullandığımız kimyasalların sorumluluğunun bilincinde olarak, camlarınızın ve cepheleriniz zarar görmemesine hassasiyet gösteriyoruz. Kullandığımız temizlik ürünleri TSE belgesine sahip olup, bunun yanında bir çok organik ürün kullanmaktayız. Unutmayınız ki, dış cephe ve camlarınıza yapılan yanlış temizlik sonucu oluşan lekelerin çözümü çok zordur ve bazen de yoktur.